Hornung, Preben(1919-1989)
I vannflaten
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: H
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: I vandfladen 1982 H (i ring).
Vurdering
Tilslag NOK 4 000