Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Hornung, Preben(1919-1989)
I vannflaten

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: H

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: I vandfladen 1982 H (i ring).

Vurdering

Tilslag NOK 4 000