Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Hougaard, Henning
Stokkender ved åpent vann, vinter

Olje på lerret
65x92
Signert nede t.h.: Henning Hougaard

Vurdering
NOK 3 000–5 000