Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1981

Lavering, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Vurdering
NOK 1 500–2 000