Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Hest med tømmerlass

Litografi, lysmål
51x69
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1928

Nummerert nede t.v.: No 1.

Vurdering
NOK 3 000