Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Vinterlandskap med hus 1980

Akvarell på papir, lysmål
31x50
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -80

Vurdering
NOK 3 000–5 000