Schultz, Alexander(1901-1981)
Vinterlandskap med hus 1980
Akvarell på papir, lysmål
31x50
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -80
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 200
Akvarell på papir, lysmål
31x50
Vurdering
NOK 3 000–5 000