Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med hus 1977

Akvarell på papir, lysmål
39x51
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -77

Vurdering
NOK 3 000–5 000