Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus 1977
Akvarell på papir, lysmål
39x51
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -77
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 3 000
Akvarell på papir, lysmål
39x51
Vurdering
NOK 3 000–5 000