Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
To stående menn 1975

Tusj, lysmål
29x25
Signert og datert nede t.h.: RK -75.

Påtegnet på baksiden: Ragnar Kraugerud 1975.

Vurdering
NOK 1 500–2 000