Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Bestefars gutt

Litografi, lysmål
50x41
Usignert

Påtegnet nede på arket: Farfar av Christian Krohg. Litografi etter maleri.

Vurdering
NOK 1 000–1 500