Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Studie med mann i landskap 1942

Tusj, lysmål
21x30
Signert og datert nede t.v.: HS 1942

Vurdering
NOK 1 500–2 000