Sørensen, Henrik(1882-1962)
Studie med mann i landskap 1942
Tusj, lysmål
21x30
Signert og datert nede t.v.: HS 1942
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Tusj, lysmål
21x30
Vurdering
NOK 1 500–2 000