Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
De som venter 1947

Litografi, lysmål
53x62
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen lith 1947

Nummerert nede t.v.: 62/200.

Vurdering
NOK 3 000–5 000