Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Paus, Arne (1943-)
Dyp skog i Valdres

Olje på plate
20x23
Signert nede t.h.: A. Paus

Påtegnet på baksiden av platen: Arne Paus: "Dyp skog i Valdres" Gjengitt side 51 i boka "Livstegn".

Vurdering