Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Paus, Arne (1943-)
Skisse, vinterlandskap med elv

Olje på plate
12x24
Signert nede t.h.: A. Paus

Påtegnet på baksiden av platen: Arne Paus Skisse.

Vurdering