Paus, Arne(1943-)
Måbødalen og Vøringsfossen
Olje på lerret, oppklebet på plate
18x21
Signert nede t.h.: A. Paus
Påtegnet på baksiden av platen: Arne Paus Måbødalen og Vøringsfossen Skisse 1986.
Vurdering
Tilslag NOK 1 500