Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Vigebo, Edvard (1916-)
Gateparti 1940

Olje på plate
33x41
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Edv. Vigebo -45- (?)

Vurdering