Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Hagen, Else (1914-2010)
Komposisjon med figur

Litografi, lysmål
49x33
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummert nede t.v.: 10/60.

Vurdering
NOK 1 500