Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Hagen, Else (1914-2010)
Sint blomst

Litografi med kolorering i bladguld, lysmål
44x37
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 38/98. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering