Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Skogsinteriør 1878

Olje på lerret
44x61
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller 1878. Chrnia.

Vurdering

Tilslag NOK 15 000