Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Skogsparti med fossefall 1873

Olje på lerret
39x46
Signert nede t.v.: Morten - Müller. Signert og datert nede t.h.: 13.8.73 MM

Vurdering

Tilslag NOK 12 000