Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Frøysaa, Knut(1919-1987)
Tre, vinter 1951

Olje på lerret
65x86
Signert og datert nede t.h.: Knut Frøysaa 1951

Kunstnernes Hus, Oslo 1952, kat.nr. 124.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 8 000