Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Frøysaa, Knut (1919-1987)
Kystlandskap 1957

Olje på lerret
89x116
Signert og datert nede t.h.: Knut Frøysaa 1957

UTSTILT:

Permanenten?, kat.nr. I 429.

Vurdering