Frøysaa, Knut(1919-1987)
Kystlandskap 1957
Olje på lerret
89x116
Signert og datert nede t.h.: Knut Frøysaa 1957
Permanenten?, kat.nr. I 429.
Vurdering
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
89x116
Permanenten?, kat.nr. I 429.
Vurdering