Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Aas, Alf-Jørgen (1915-1981)
Erindringer om en reise 1948

Olje på lerret
65x79
Signert og datert nede t. h.: Alf-Jørgen Aas 1948

Påtegnet på baksiden: Erinnerungen einer Reise.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering