Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Aas, Alf-Jørgen(1915-1981)
Erindringer om en reise 1948

Olje på lerret
65x79
Signert og datert nede t. h.: Alf-Jørgen Aas 1948

Påtegnet på baksiden: Erinnerungen einer Reise.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000