Aas, Alf-Jørgen(1915-1981)
Erindringer om en reise 1948
Olje på lerret
65x79
Signert og datert nede t. h.: Alf-Jørgen Aas 1948
Påtegnet på baksiden: Erinnerungen einer Reise.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000