Løvberg, Alf(1899-1986)
Naturelskerne 1949
Olje på lerret
100x122
Signert og datert nede t.h.: Alf Løvberg 49.
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.
Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 153.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000