Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Løvberg, Alf(1899-1986)
Naturelskerne 1949

Olje på lerret
100x122
Signert og datert nede t.h.: Alf Løvberg 49.

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 153.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000