Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Furulund, Thor (1943-2016)
Italia 1980

Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Furulund 80

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering