Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Oppstilling med blomster i vase 1944

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Lie Gjemre -44

Vurdering

Tilslag NOK 3 500