Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Landskap med løe 1931

Olje på lerret
36x42
Signert og datert nede t.h.: Lie-Gjemre -31-

Vurdering
NOK 3 000–4 000