Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Dietrichson, Gunnar(1933-2014)
To lekende barn ved strand 1992

Olje på lerret
53x64
Signert og datert nede t.v.: G. Dietrichson 92

Vurdering