Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinterlandskap med hus 1922

Olje på lerret
46x56
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1922

Vurdering

Tilslag NOK 7 000