Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinterlandskap med hus 1922
Olje på lerret
46x56
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1922
Vurdering
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
46x56
Vurdering