Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Fra Capri

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x49
Signert nede t.h.: OS

Påtegnet på baksiden av platen: "Prof. Otto Sinding. Fra Capri bror av komponisten Sinding.".

Vurdering