Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Vinterlandskap med gårdsbruk

Olje på lerret, oppklebet på lerret
63x97
Signert nede t.h.: A. Singdahlsen.

Vurdering

Tilslag NOK 20 000