Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Vinterlandskap med gårdsbruk
Olje på lerret, oppklebet på lerret
63x97
Signert nede t.h.: A. Singdahlsen.
Vurdering
Tilslag NOK 20 000
63x97
Vurdering