Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nordhagen, Johan (1856-1956)
Interiør fra Hedemarken 1914

Radering
62x77
Signert nede t.h.: Joh. Nordhagen. Signert og datert i platen nede t.v.: Joh. Nordhagen 1914.

Påtegnet nede t.v.: Husmansfolk, interiør fra Hedemarken.

Vurdering
NOK 5 000