Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Hode 1965

Litografi, lysmål
55x37
Signert og datert nede på arket: Kjell Pahr-Iversen 1965

Vurdering
NOK 500