Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Nordhagen, Johan(1856-1956)
Furutre 1914

Radering
81x62
Signert nede t.h.: Joh. Nordhagen. Signert og datert i platen nede t.h.: Joh. Nordhagen. 1914

Vurdering
NOK 3 000–5 000