Nordhagen, Johan(1856-1956)
Furutre 1914
Radering
81x62
Signert nede t.h.: Joh. Nordhagen. Signert og datert i platen nede t.h.: Joh. Nordhagen. 1914
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Radering
81x62
Vurdering
NOK 3 000–5 000