Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nordhagen, Johan (1856-1956)
Mannsportrett 1893

Radering, lysmål
24x18
Signert og datert i platen på midten t.h.: Joh. Nordhagen 1893.

Vurdering
NOK 800–1 000