Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Zorn, Anders (1860-1920)
E. R. Bacon 1897

Radering, lysmål
39x27
Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1897. Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Hjert & Hjert kat.nr. 77. Påtegnet på baksiden av innramming: E.R. Bacon (1846-1915) Järnvägskung i U.S.A. Asplund 116.

Vurdering
NOK 3 000