Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Gulli II 1918

Radering, lysmål
22x17
Signert i platen nede t.v.: Zorn. Datert i platen nede t.h.: 1918. Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Hjert & Hjert kat.nr 165.

Vurdering