Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Frida 1914

Radering, lysmål
24x17
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1914. Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Hjert & Hjert kat.nr. 161.

Vurdering