Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise II 1955
Radering, lysmål
32x111
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -55
Påtegnet nede t.v.: Tirée par l artiste.
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Radering, lysmål
32x111
Vurdering