Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Frise II 1955

Radering, lysmål
32x111
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -55

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l artiste.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000