Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Landsbygate 1961
Olje på lerret
55x50
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1961
Vurdering
Tilslag NOK 5 500
Olje på lerret
55x50
Vurdering