Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Finne, Ferdinand(1910-1999)
Grå morgen over Dosseringen, København

Olje på lerret
73x50
Signert nede t.h.: Ferdinand Finne.

Påtegnet med tittel og datert mars 1956 på baksiden av lerretet.

Vurdering

Tilslag NOK 7 000