Øijord, Kåre(1921-)
Motlys Holmsbu I 1972
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Kåre Øijord 1972
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Rødt motlys Holmsbu 1972.
Vurdering