Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Øijord, Kåre(1921-)
Motlys Holmsbu I 1972

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Kåre Øijord 1972

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Rødt motlys Holmsbu 1972.

Vurdering