Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Ødegaard, Hans (1876-1943)
Landskap med småbruk 1916

Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.h.: Hans Ødegaard 1916.

Vurdering