Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nilsen, Ulf (1950-)
Komposisjon med figurer

Olje på lerret
146x61
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen

Signert og datert 79/80 på baksiden av lerretet. Påtegnet med dedikasjon på baksiden, på blindrammen.

Vurdering