Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nilsen, Ulf (1950-)
Innhøstning

Olje på lerret
36x30
Signert nede t.h.: UN

Signert, påtegnet med tittel og datert 1988 på baksiden, på blindrammen.

Vurdering