Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Elgin, Dag Erik (1962-)
Portal

Olje på lerret
73x61
Signert nede t.v.: Elgin

Signert, påtegnet med tittel og datert 1988 på baksiden av lerretet.

Vurdering