Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Ditten, Johannes von(1848-1924)
Landsbygate

Olje på lerret, oppklebet på plate
38x30
Signert nede t.v.: J. v Ditten

Vurdering
NOK 5 000