Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Mæhle, Ole (1904-1990)
Vintermorgen

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Ole Mæhle

Signert, datert 1981 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering