Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nicolaisen, Lise (1926-)
Ved kilden 1984

Olje på lerret
73x60
Signert og datert nede t.h.: Lise Nicolaysen 1984

Påtegnet med tittel og signert, på blindrammen.

Vurdering