Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Risberg, Terje(1949-)
Høst 1986

Akvarell, lysmål
26x35
Signert og datert nede t.h.: Risberg 86.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering