Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Perlehandleren fra Ibiza 1950

Penn på papir
29x21
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: J Rian Ibissa 1950

Påtegnet med tittel nede t.v.: Perlehandleren fra Ibissa.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 4 600