Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Røtterud, Bjarne (1929-2011)
Morgengry 1981

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Bj. Røtterud -81

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000